Zaproszenie do składania ofert na wykonanie usług kominiarskich

Regionalne TBS Sp. z o.o. w Zielonej Górze zaprasza do składania ofert na wykonanie usług kominiarskich w budynkach będących w zasobach własnych i powierzonych.”

Zapytanie ofertowe na wykonanie usług kominiarskich
Formularz ofertowy
_______________________

Zaproszenie do składania ofert na wykonanie usługi: malowanie klatek schodowych w budynku wielorodzinnym w Zielonej Górze przy ul. Krętej 39.

Regionalne TBS Sp. z o.o. w Zielonej Górze zaprasza do składania ofert na malowanie klatek schodowych w budynku wielorodzinnym w Zielonej Górze przy ul. Krętej 39 A, B, C, D, E.

Zapytanie ofertowe Kreta 39 ABCDE
Załącznik do zapyt. of. Kręta 39
_______________________

Zaproszenie do składania ofert na wykonanie usługi: malowanie klatek schodowych w budynku wielorodzinnym w Zielonej Górze przy ul. Krętej 43.

Regionalne TBS Sp. z o.o. w Zielonej Górze zaprasza do składania ofert na malowanie klatek schodowych w budynku wielorodzinnym w Zielonej Górze przy ul. Krętej 43 D, E.

Zapytanie ofertowe Kręta 43 DE
Załącznik do zapyt. of Kreta 43
_______________________

Zaproszenie do składania ofert na wykonanie usługi: okresowa kontrola instalacji i urządzeń gazowych w lokalach mieszkalnych i kotłowniach.

Regionalne TBS Sp. z o.o. w Zielonej Górze zaprasza do składania ofert na wykonanie okresowej kontroli instalacji i urządzeń gazowych w lokalach mieszkalnych i kotłowniach w budynkach będących w zasobach własnych i powierzonych.

Zapytanie ofertowe na wykonanie kontroli instalacji i urządzeń gazowych w lokalach mieszkalnych i kotłowniach
Formularz ofertowy

_________________________________

Zaproszenie do składania ofert na wykonanie usług: wymiana ciepłomierzy, wymiana wodomierzy

Regionalne TBS Sp. z o.o. w Zielonej Górze zaprasza do składania ofert na wykonanie usług wymiany ciepłomierzy i wodomierzy w budynkach będących w zasobach własnych i powierzonych.

Zapytanie ofertowe na wymianę ciepłomierzy
Zapytanie ofertowe na wymianę wodomierzy
Formularz ofertowy na wykonanie usługi

_________________________________

Zaproszenie do składania ofert na wykonanie usług kominiarskich

Regionalne TBS Sp. z o.o. w Zielonej Górze zaprasza do składania ofert na wykonanie usług kominiarskich w budynkach będących w zasobach własnych i powierzonych.

Zapytanie ofertowe na wykonanie usług kominiarskich
Formularz ofertowy na wykonanie usług kominiarskich

_________________________________

Zaproszenie do składania ofert na wykonanie drugiego etapu inwestycji tj. adaptacji budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Wiechlicach